. : 2017 YILI CEZA MAHKEMELERİ VE TERCÜMAN BİLİRKİŞİ LİSTESİ - 30.12.2016

2017 Ceza Mahkemeleri ve Tercüman Bilirkişi Listeleri aşağıda yayınlanmıştır.

İlanen duyurulur. 30.12.2016

2017 YILI CEZA MAHKEMELERİ BİLİRKİŞİ LİSTESİ :

S.NO
ADI VE SOYADI 
BÖLÜM VE UZMANLIK ALANLARI
ÇALIŞTIĞI KURUM VE KURULUŞ ADI
1
Celal KARACA Bilişim Suçları Bilirkişisi Aksaray Üniversitesi
4
Ramazan ÖZENEN  Bilişim Suçları Bilirkişisi Aksaray Adliyesi Bilgi İşlem Müd.
2
Kürşat GÜNEŞ Elektrik Elektronik Mühendisi Elektrik Mühendisleri Odası
3
Sadık Şahin ERGUN Elektrik Elektronik Mühendisi TMMOB Makina Mühendisleri Odası
4
Ramazan ÖZENEN  Elektrik Teknikeri-Elektrik Bilirkişi Aksaray Adliyesi Bilgi İşlem Müd.
5
Cumhur DOĞANGÜL Emlak Danışmanlığı Özel
6
Aydın CİGAL Harita – Kadastro Teknikeri Aksaray İl Kadastro Müdürlüğü
7
Tefik ÇOBAN Harita Kadastro Mühendisi Kadastro İl Müdürlüğü
8
Altan UYGUN Harita Kadastro Teknikeri Kadastro İl Müdürlüğü
9
Erhan ÜNAL Harita Kadastro Teknisyeni Kadastro İl Müdürlüğü
10
Hüseyin KÜTÜKCÜ Harita Mühendis Kadastro İl Müdürlüğü
11
İsmet EREN  Harita Mühendisi Kadastro İl Müdürlüğü
12
Bayram BİNBİR Harita Teknikeri Aksaray Kadastro Müdürlüğü
13
Selim ADIBELLİ  Harita ve Kadastro Mühendisi Kadastro İl Müdürlüğü
14
Yasin TOPÇU  Harita ve Kadastro Mühendisi Kadastro İl Müdürlüğü
15
Halil ÖNEM İnşaat Mühendisi Aksaray İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
16
Sema ALTUNTEPE İnşaat Mühendisi Özel
17
Çağlar ORHAN İş Güvenliği Uzmanı MYSİLODepolamaSistemleriSan.Tic.An.
18
Çiğdem GÖKKAYA İş Güvenliği Uzmanı Aksaray Barosu
19
Mehmet ÇATAROĞLU  Kadastro Kontrol Memuru Kadastro İl Müdürlüğü
20
Günay SAKTAŞ  Kadastro Teknikeri Kadastro İl Müdürlüğü
21
İbrahim Şafak BULUT Kadastro Teknikeri Kadastro İl Müdürlüğü
22
Ali ERYİĞİT  Kadastro Teknisyeni Aksaray Kadastro Müdürlüğü
23
Cuma AKAY Kadastro Teknisyeni Kadastro İl Müdürlüğü
24
Fevzi DELLAL  Kadastro Teknisyeni Kadastro İl Müdürlüğü
25
Mahmut Serdar ŞİMŞEK Kadastro Teknisyeni Aksaray İl Kadastro Müdürlüğü
26
Muhammed Sami ÇETİN Kadastro Teknisyeni Kadastro İl Müdürlüğü
27
Orhan KANAT Kadastro Teknisyeni Kadastro İl Müdürlüğü
28
Soner ŞAHİN  Kadastro Teknisyeni Kadastro İl Müdürlüğü
29
Mehmet  KIŞLAR  Kontrol Memuru Kadastro İl Müdürlüğü
30
Murat KARAPINAR Kontrol Memuru Aksaray Kadastro Müdürlüğü
31
Tayip ÇAMSARI  Kontrol Mühendisi Kadastro İl Müdürlüğü
32
Tolga TANER Makine Mühendisi  Aksaray Üniversitesi
33
Cuma UYAR Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
34
Ayşegül AKÇA Mimar Aksaray İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
35
Esin Doğa DOĞRUER Mimar Aksaray İl Özel İdaresi
36
Semiye ORUÇ Muhasebeci Özel
37
Osman DÜNDAR  Polis Me. Trafik Bilirkişiliği Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü
38
Turan KAYALAR Polis Me. Trafik Bilirkişiliği Şereflikoçhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü
39
Abdurrahman ÖZKAN Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
40
Emel KADIPINAR Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
41
Gökalp BAŞAL Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
42
Gültekin KOÇAK  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
43
Gülten AÇIKGÖZ Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
44
İsa ÖZKİŞİ  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
45
İsmail Hakkı DEMİRKOL Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
46
Keziban AKINEDEN Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
47
Mahmut BAŞER Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
48
Mine AKKURT Serbest Muhasebeci Mali Müşavir S.M.ve Mali Müşavirler Odası
49
Duygu KARAKİŞİ Şehir ve Bölge Planlama Aksaray İl Özel İdaresi
50
Önder YILDIZ Veteriner Hekim Aksaray Veteriner Hekimler Odası Başk.
51
Ali İKİZ Ziraat Mühendisi Şereflikoçhisar Gıda Tarım Hay. Müdürl.
52
Zeliha ÇAY Ziraat Mühendisi Aksaray Ziraat Mühendisleri Odası
53
Akın BOZDEMİR Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
54
Aysel CANBULAT Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
55
Eyüp OFLAZ Ziraat Mühendisi  Ziraat Mühendisleri Odası 
56
Fatma ATAŞ Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
57
Funda ÖNAL Ziraat Mühendisi  Ziraat Mühendisler Odası 
58
Gülçin ÖNER Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
59
Hamza AKTAŞ Ziraat Mühendisi  Ziraat Mühendisleri Odası 
60
Hatice Ülkü BAŞER Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
61
Hüseyin ÖZ Ziraat Mühendisi  Ziraat Mühendisler Odası 
62
İlknur YALVAÇ Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
63
Kader SORAN Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
64
Mehmet ERCAN Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
65
Mustafa KAYA Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
66
Nurcan UÇAR Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
67
Osman Atilla DİVANOĞLU Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
68
Ömer KILIÇ Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
69
Süleyman PEKTAŞ Ziraat Mühendisi  İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü
70
Şevki TERLEMEZ  Ziraat Mühendisi  Ziraat Mühendisler Odası 

 

2017 YILI TERCÜMAN BİLİRKİŞİ LİSTESİ :

S.NO
ADI VE SOYADI 
BÖLÜM VE UZMANLIK ALANLARI

ÇALIŞTIĞI KURUM VE
KURULUŞ ADI

1
Beyza İNANÇ Tercüman (Almanca) Özel
2
Canan SERT BİLGİÇ Tercüman (Almanca) Özel
3
Cevdet YILDIRIM Tercüman (Almanca-İngilizce) Kılıçaslan İlköğretim Okulu
4
Gülüzar BİLGE Tercüman (Almanca-İngilizce-Fransızca-Flemenkçe) Özel
5
Rıza DÜZEL Tercüman (Arapça) Özel
6
Ali ASLAN Tercüman (Fransızca) Özel

 

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı | Aksaray Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2008 - 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →Webmaster | Ramazan ÖZENEN←