. :  Aksaraylı Kadınlardan Adliyemize El İşi Çini Pano - 03.02.2016
   
          Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) tarafından desteklenen “Çamurda Kadın Eli” projesi kapsamında Güzelyurt Belediyesinin atölyesinde çalışma yapan, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Güzelyurt Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Nazende ÖZKANLI yönetiminde, Güzelyurtlu kadınlar ve Mimari Dekoratif Sanatlar Programı Öğrencileri tarafından, yeni yaptırılan Adliyemiz Danışma Biriminin duvarına el işi çini pano hazırlanarak, 02.02.2016 tarihinde Adliyemize montajı yapıldı. Yapılan proje ve çalışma Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan AKIN ve İdare Mahkemesi Başkanı Osman ERKAN tarafından yerinde incelendi.

          Katkılarından ve desteklerinden dolayı, Güzelyurt MYO Mimari Dekoratif Sanatlar Programı Bölümü Öğretim Üyesi Nazende ÖZKANLI’ ya, Güzelyurtlu kadınlara, bölüm öğrencilerine, Güzelyurt Belediye Başkanlığına ve bu işte emeği geçen tüm çalışanlara yürekten teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

EL İŞİ ÇİNİ ÇALIŞMASINDAN GÖRÜNTÜLER:

 

   
   
   
   
   
   
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı | Aksaray Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2008 - 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →Webmaster | Ramazan ÖZENEN←